2 wrzesień 2021

Hołd dla największych utworów Kory i Maanamu. Wystąpi Julita Zielińska z zespołem.

kupbilecik24.pl / Hołd dla największych utworów Kory i Maanamu. Wystąpi Julita Zielińska z zespołem.
Zapraszamy 22 października 2021 roku do Klub MJAZZGA, Elbląg, ul. Kowalska 1-2C.
REKLAMA
data: 2021-10-22 20:00
miejsce: Klub MJAZZGA, Elbląg, ul. Kowalska 1-2C
bilety: KUP BILET
 

Tribute to MAANAM Show to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny muzycznej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim wspaniałych tekstów Kory, które przez niemal 40 lat towarzyszyły Polakom w każdym wieku, i które na stałe wpisały się w ich serca. Projekt nie jest kopią Maanamu, a świeżym spojrzeniem na znany od lat materiał z perspektywy młodego pokolenia. To nowe aranżacje zachowujące ducha oryginału, w których przeplata się buntownicza muzyka lat 80tych z nowymi brzmieniami i elementami wszelakich nurtów muzycznych. To próba wyciągnięcia ze znanych przebojów ich esencji, siły przekazu i przepuszczenia ich przez nowy pryzmat muzyczny.

Na scenie w towarzystwie znakomitych muzyków wystąpi Julita "Ziela" Zielińska wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka, pedagog. Występowała na scenach takich jak Opener, Męskie Granie, Off Festival, Soundrive. Współpracowała między innymi z Grażyną Łobaszewską, Dick4dick, Sotei, Wojtkiem Pilichowskim, Johnem Mitko, Krzysztofem Ścierańskim. Zorganizowała wiele koncertów. Związana z wytwórnią Jazzboy, w kwietniu wydała swoją debiutancką Epkę EP1.

Tribute to Maanam Show zagrają dla Was:

Julita "Ziela" Zielińska - wokal
Hubert Baumann - gitara
Filip Arasimowicz - gitara basowa
Jan Jarecki - instrumenty klawiszowe
Dariusz Mrozek - perkusja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Tribute to Maanam
artyści:
Małgorzata Oleszczuk, Hubert Baumann, Jan Jarecki, Filip Arasimowicz, Dariusz Mrozek
Tribute to Maanam to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej sceny muzycznej rockowej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim wspaniałych tekstów Kory, które przez niemal 40 lat towarzyszyły Polakom w każdym wieku, i które na stałe wpisały się w ich serca. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
warmińsko-mazurskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Elblągu